Cehennem Portal TFP - Tukish Şeytan Muharebesi ..!
Üye olmazsan çok şey kaçırırsın!
Hatta güzel kampanya varsa,adminliği de kaçırırsın!
E katıl bize durma...!
Üye olmazsan çok şey kaçırırsın!
Hatta güzel kampanya varsa,adminliği de kaçırırsın!
E katıl bize durma...!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turkish Şeytan Muharebesi ..!

AnasayfaHoşgeldinizLatest imagesKayıt OlGiriş yapZiyaretçi Defteri
Sohbet | Forum
Similar topics

Kardeşlik Mahallesi’ne 3 büyükler sokağı

YazarMesaj
    BLaKo
    Admin
    Admin
    BLaKo

Rep : 13813

Kişi sayfası
    Nedesen Az Puanlaması:
    Kardeşlik Mahallesi’ne 3 büyükler sokağı Left_bar_bleue0/0Kardeşlik Mahallesi’ne 3 büyükler sokağı Empty_bar_bleue  (0/0)

Kardeşlik Mahallesi’ne 3 büyükler sokağı Empty
    MesajKonu: Kardeşlik Mahallesi’ne 3 büyükler sokağı   Kardeşlik Mahallesi’ne 3 büyükler sokağı Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 9:07 pm

Selin vurduğu Pakistan’daki felaketzedeler için başlattığımız “Kardeşlik Mahallesi” kampanyasına 3 büyük spor kulübünden destek geldi. Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Galatasaray Başkanı Adnan Polat ve Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, kampanya kapsamında 10’ar adet Mevlânâ Evi bağışlayacaklarını açıkladı.

HÜRRİYET’in Pakistan’da sel felaketinden zarar görenler için açtığı “Mevlânâ Evleri” kampanyasına büyük kulüplerimizden de destek geldi. Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Galatasaray Başkanı Adnan Polat ve Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, kampanya kapsamında 10’ar adet ev bağışlayacaklarını söyledi. Başkanlar, kendi paylarına düşen 10 adet evin parası olan 35’er bin TL’yi en kısa sürede bankalarda açılan yardım hesaplarına yatıracaklarına ifade ettiler. Söz konusu evlere, “Beşiktaş Evleri”, “Galatasaray Evleri”, “Trabzonspor Evleri” isimleri verilecek.

Türk Kızılayı’nın Pakistan’daki delegasyon başkanı Mustafa Yılmaz, yürüttükleri yardım çalışmalarına ilişkin bilgi verdi. Afetin haber alınmasıyla birlikte hemen bölgeye yardım sevkıyatına başladıklarını söyleyen Yılmaz, sel mağduru ülkedeki Türk Kızılayı etkinliklerini şu sözlerle özetledi:
    15 bin kişilik alan

Bugüne kadar Başbakanlık Afet ve Acil Durum Başkanlığı tarafından tahsis edilen nakliye uçaklarıyla 4 Ağustos’tan itibaren 6 ayrı sevkıyat ile 1,5 milyon dolar tutarında yardım geldi.

Afet duyulduğundan bu yana 7 uçak yardım malzemesi bölgeye sevk edildi, 250 ton barınma ve gıda yardımında bulunuldu ve 15 bin kişilik tam donanımlı yaşam alanı oluşturulacak.
    250 ton yardım

Çadır, battaniye, uyku tulumu, yatak, mutfak seti, hijyen seti ve gıda paketlerinden oluşan 250 ton yardım malzemesini bölgeye ulaştırdık ve yetkililere teslim ettik. Yardımlar bundan sonra da devam edecek.

Kardeşlik Mahallesi’ne 3 büyükler sokağı
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » 3 büyükler tema (xp)