Cehennem Portal TFP - Tukish Şeytan Muharebesi ..!
Üye olmazsan çok şey kaçırırsın!
Hatta güzel kampanya varsa,adminliği de kaçırırsın!
E katıl bize durma...!
Üye olmazsan çok şey kaçırırsın!
Hatta güzel kampanya varsa,adminliği de kaçırırsın!
E katıl bize durma...!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turkish Şeytan Muharebesi ..!

AnasayfaHoşgeldinizLatest imagesKayıt OlGiriş yapZiyaretçi Defteri
Sohbet | Forum

igrenç ötesi mesajlar

YazarMesaj
JiLeT
Admin
Admin
JiLeT

Rep : 703

igrenç ötesi mesajlar Empty
MesajKonu: igrenç ötesi mesajlar   igrenç ötesi mesajlar Icon_minitimePerş. Nis. 07, 2011 1:45 pm

dünyada en kötü kariyer : sen çalışırsın karı yer

abdülrezzak sen var ya ölene kadar yaşarsın.

beni çekemeyenler anten taktırsın

rüyasında gördüğü ak sakallı dedeyi ninesi ayarlamaya çalışan ulvi

küresel ısınmadan dolayısu kırlılığının önlemleri su böreği ve sulu köfteyi az tüketelim,gidenin ardından su dökmeyeli, kızlara ve erkeklere sulanmayalım, sulu boya değil kuru boya kullanalım, meyve suyu değil posasını tüketelim, kimsenin ardından su suzdırmayalım, kimseyi bi kaşık suda boğmayalım, saman altından su yurutmeyelim =) bunu herkese yollayalım susuz kalmayalım....

para yaz miktarını yaz babana gönder hiç bilmediğin küfürler cebine gelsin.

ya olduğun gibi ol ya kabortayı sağlamlaştır. ya göründüğün gibi görün ya estetik yaptır.

EĞER SABAH ERKEN KALKAMIYORSANIZ,YANINIZA BİR BARDAK SU KOYUN KALKARSINIZ.NASIL MI?EEE SUYUN KALDIRMA KUVVETİ

sene bin dokuz yüz çift sıfır dedem bilmez ama babam kesin bilir salı cuma namazından çıktıktan sonra atın üstünde ama YAYA harbe gidyoruz ÇÖLDE kar diz boyu karşımda düşman askeri çektüm kılııc ı iki el ateş ettim adamı bacağından vurdum ama benim kolumu alçıya aldılar hastaneye son sürat gidiyoruz ama arabada bir damla benzin YOK neyse o zamanlar elektrik nerde mum ışığında tv izlerdik

bir gün yavru maymun annesine sorar anne biz neden bu kadar çirkiniz der annesi:yavrum sen bizi bırak bide bu msjı okuyanı gör

sana uzun zamandir sormak istedigim birsey var ama; beni tersleyeceginden korkuyorum.sorsammi sormasammi celiski icindeyim.günlerdir icim icimi yiyor.ama artik sormam gerek.simdi iyice düsün ve hemen cevap ver bana;HAMAM BÖCEKLERI GIDIKLANIRMI?
birini sevdim kanser oldu birini sevdim verem oldu birini sevdim eler aldı birini sevdim kamyon çarptı kafamı bozma senide severim

ERKEKLER HEP TANRI ONCE BIZI YARATTI DIYE OVUNURLER. AMA BU GAYET NORMALDIR. CUNKU HER SANATCI ESERINI YARATMADAN ONCE BIR MUSVETTESINI YAPAR...

BOYNUMA SURTEREK GOGUSLERININ ARASINDAN ASAGIYA KALCAMIN YANINA KADAR GETIRIP YUVASINA OTURTTUM CIKAN SLAK SESI BANA GUVEN VERIYORDU EMNIYET KEMERI SEN DE TAK...

1.5 iskender,8 dürüm, 7.5 kebap,14 ekmek arası 3 tepsi künefe,5 kasa kola yaz 3131'e gönder BOŞANDA SEMERİNİ YE! melodisi cebine gelsin... CEPTOÇÜŞ...

HeM iÇkİyEyE hEm SiGaRayA aYnI AnDa YeTiŞeMiyOr mUsUnUz??......>TÜTÜN KOLONYASI İÇİN.

evde kalmış kızlar müjde.......... adınızı,yaşınızı,boyunuzu,kilonuzu yazıp 2111'e gönderin aileniz yerine turşunuzu biz kuralım......... (dikkat...ilk 10'a girene turşu bidonu hediye......)

beyaz giyiyorum söz oluyor siyah giyiyorum toz oluyor ben ne giyeyim

ÖLE SEVEK ÖLE SEVEK Kİ,GARA SEVDA OLAH.ARAPLARA BENZİYEH,GAPGARA OLAH,GARA SEVDA NEYSE ONİ YASİYAH.KEDİYİ GUDİYİ SEN DİE SEVİİM,SENDE HOROZU GUDİYİ BEN DİE SEV.SEMBOLİK AŞHK NEYSE ONİ YAŞİYAH.GEL ELELE TUTUŞUP KENDİMİZİ ELEKTİRİYE VEREH,ZANGIR ZANGIR TİTRİYEK,OLMİEK,ELEKTRONİK AŞHK NEYSE ONI YAŞİYAH...

igrenç ötesi mesajlar
1 sayfadaki 1 sayfası