Cehennem Portal TFP - Tukish Şeytan Muharebesi ..!
Üye olmazsan çok şey kaçırırsın!
Hatta güzel kampanya varsa,adminliği de kaçırırsın!
E katıl bize durma...!
Üye olmazsan çok şey kaçırırsın!
Hatta güzel kampanya varsa,adminliği de kaçırırsın!
E katıl bize durma...!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turkish Şeytan Muharebesi ..!

AnasayfaHoşgeldinizLatest imagesKayıt OlGiriş yapZiyaretçi Defteri
Sohbet | Forum

Niang delirdi!

YazarMesaj
BLaKo
Admin
Admin
BLaKo

Rep : 13813

Kişi sayfası
Nedesen Az Puanlaması:
Niang delirdi! Left_bar_bleue0/0Niang delirdi! Empty_bar_bleue  (0/0)

Niang delirdi! Empty
MesajKonu: Niang delirdi!   Niang delirdi! Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 12:22 pm

Eleştirinin dozunu kaçırdılar
Kulübü Marsilya bırakmak istememesine rağmen ısrarla Fenerbahçe'ye gelmek isteyen ve bu amacına ulaşan Mamadou Niang, Fransa'da çok ağır şekilde eleştiriliyor. Basında hemen her gün olumsuz bir haberi çıkan Niang, bunlardan iyice bunalmış görünüyor. Fenerbahçe'ye geldikten sonra ilk kez Fransız basınına konuşan Senegalli futbolcu, eleştiri ayarını kaçırıp, kendisi hakkında "adam satan", "paralı asker" ve "hain" gibi yakıştırmalar yapan Fransız gazetecilere ve yorumculara sert çıktı. Niang, "Ben bunların hiçbirisini hak etmiyorum" şeklinde konuştu.

Bir söz verdim ve tuttum
31 yaşındaki futbolcu, Marsilya'da başarılarla dolu 5 altın sezon geçirdiğini belirtirken, kendisine hakarete varan suçlamalarda bulunan kişileri "nankörlükle" suçladı. Adeta çıldıran Niang, sitem dolu şu açıklamayı yaptı: "Benim için para en son gelir. Eğer paralı asker olsaydım, Marsilya'yı satsaydım, Deschamp'ın benim için yaptığı maaş artışını kabul ederdim. Fenerbahçe'ye sözüm vardı, onu tuttum. Ağır şekilde eleştiriliyorum. Bunun adı nankörlüktür. 5 yılımı verdim buraya. Tek kelimeyle yazıklar olsun. Mamadou adam satmaz, Mamadou yüreklidir. Böyle bilinmeli"

Niang delirdi!
1 sayfadaki 1 sayfası