Cehennem Portal TFP - Tukish Şeytan Muharebesi ..!
Üye olmazsan çok şey kaçırırsın!
Hatta güzel kampanya varsa,adminliği de kaçırırsın!
E katıl bize durma...!
Üye olmazsan çok şey kaçırırsın!
Hatta güzel kampanya varsa,adminliği de kaçırırsın!
E katıl bize durma...!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turkish Şeytan Muharebesi ..!

AnasayfaHoşgeldinizLatest imagesKayıt OlGiriş yapZiyaretçi Defteri
Sohbet | Forum
Similar topics

Kazanmak İçin 20 Neden

YazarMesaj
BLaKo
Admin
Admin
BLaKo

Rep : 13813

Kişi sayfası
Nedesen Az Puanlaması:
Kazanmak İçin 20 Neden Left_bar_bleue0/0Kazanmak İçin 20 Neden Empty_bar_bleue  (0/0)

Kazanmak İçin 20 Neden Empty
MesajKonu: Kazanmak İçin 20 Neden   Kazanmak İçin 20 Neden Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 8:58 pm

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Bursaspor gerçeğini bir kez daha ülkenin gündemine getirdiklerini söyledi.
Sağlam, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında, Galatasaray maçını kazanmak için birçok sebepleri olduğunu belirterek, şöyle konuştu:

''Futbolcularıma maçtan önce kazanmamız için alt alta 20 nedeni sıraladım. Trabzonspor mağlubiyeti birçok insanın kafasında bazı olumsuz değerlendirmeler getirdi. Ama bunun böyle olmadığını Konyaspor karşılaşmasında gösterdik. Geçtiğimiz sezon ortaya koyduğumuz Bursa gerçeğini bir kez daha insanların kafasına kazımak istiyorduk''

Galatasaray ile deplasmanda oynamanın çok kolay olmadığını belirten Sağlam, ''Rakibin yıldızları var. İlk yarı çok gol pozisyona giremedik ama ikinci yarı farkın açılmasını sağlayacak pozisyonlar yakaladık. Defansif oynadığımızı söyleyemeyiz, akıllı oynadık'' dedi.

''Volkan'ın pozisyonunda hakem kırmızı kart gösterebilirdi'' itirafını yapan Sağlam, ''Galatasaray seyircisi çok akıllı bir seyirci grubu, oluşturduğu baskıyla hakemi etkilemeyi beceriyorlar. Ben hakem olaylarına girmek istemiyorum. Volkan'ın pozisyonunda hakem kırmızı kart verseydi, biz de dahil olmak üzere kimse bir şey diyemezdi'' şeklinde konuştu.

-VOLKAN ŞEN: ''OYUNDAN ATILACAĞIMI ZANNETTİM''-

Karşılaşmada ilk yarının son dakikasında topa elle müdahale eden Volkan Şen, ''O pozisyonda ayağım kaydı. Yere düştükten sonra refleks olarak elim topa gitti. Ondan sonra hakem düdük çalınca bende bir pişmanlık oldu. Oyundan atılacağımı zannettim'' dedi.

Volkan, Galatasaray karşısında kazandıkları için çok mutlu olduklarını da vurgulayarak, ''Biz buraya kazanmak için gelmiştik. Nitekim de takım oyununu iyi oynadık ve galip geldik. Benim birkaç pozisyonum var. O pozisyonları gole çevirsem skor daha farklı olacaktı. Ama neticede kazanmak çok güzel'' ifadelerini kullandı.

Kazanmak İçin 20 Neden
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Neden????
» Forumumuzu Daha İyi İzleyebilmek İçin
» Süper Mod. Olmak İçin Şartlar