Cehennem Portal TFP - Tukish Şeytan Muharebesi ..!
Üye olmazsan çok şey kaçırırsın!
Hatta güzel kampanya varsa,adminliği de kaçırırsın!
E katıl bize durma...!
Üye olmazsan çok şey kaçırırsın!
Hatta güzel kampanya varsa,adminliği de kaçırırsın!
E katıl bize durma...!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turkish Şeytan Muharebesi ..!

AnasayfaHoşgeldinizLatest imagesKayıt OlGiriş yapZiyaretçi Defteri
Sohbet | Forum

Delgado, Türkiye'den Ayrıldı

YazarMesaj
BLaKo
Admin
Admin
BLaKo

Rep : 13813

Kişi sayfası
Nedesen Az Puanlaması:
Delgado, Türkiye'den Ayrıldı Left_bar_bleue0/0Delgado, Türkiye'den Ayrıldı Empty_bar_bleue  (0/0)

Delgado, Türkiye'den Ayrıldı Empty
MesajKonu: Delgado, Türkiye'den Ayrıldı   Delgado, Türkiye'den Ayrıldı Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 8:35 pm

Delgado, Türkiye'den Ayrıldı;

Beşiktaş Kulübü ile sözleşmesini karşılıklı feshederek Dubai'nin Al Jazire takımına transfer olan Arjantinli futbolcu Matias Emilio Delgado, bu ülkeye gitti.
Beşiktaş Kulübü ile sözleşmesini karşılıklı feshederek Dubai'nin Al Jazire takımına transfer olan Arjantinli futbolcu Matias Emilio Delgado, bu ülkeye gitti.
****** Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde yolculuk öncesi basın mensuplarına açıklamada bulunan Delgado, Beşiktaş'tan ayrıldığı için üzgün olduğunu belirterek, 'Böyle bir kulüpten ayrıldığım için üzgünüm. Biraz daha farklı bir şekilde ayrılmak isterdim' dedi.
Bir basın mensubunun 'Beşiktaş'tan ayrıldığın için herhangi bir kırgınlık hissediyor musun' şeklindeki sorusuna Delgado, 'Şu an onları konuşmanın bir anlamı yok. Neticede ayrılıyorum. Farklı bir olay benim için. Beşiktaş'ta kalıp daha güzel günler geçirebilirdim. Futbolda zamanı geldiğinde gidiyorsun' şeklinde yanıtladı.
Transfer olduğu Al Jazire takımı ile yeni bir sayfa açacağını dile getiren Delgado, yapacağı yeni başlangıca pozitif baktığını ifade etti.
Delgado daha sonra, Emirates Havayolları'na ait uçakla Dubai'ye hareket etti.
...

Delgado, Türkiye'den Ayrıldı
1 sayfadaki 1 sayfası