Cehennem Portal TFP - Tukish Şeytan Muharebesi ..!
Üye olmazsan çok şey kaçırırsın!
Hatta güzel kampanya varsa,adminliği de kaçırırsın!
E katıl bize durma...!
Üye olmazsan çok şey kaçırırsın!
Hatta güzel kampanya varsa,adminliği de kaçırırsın!
E katıl bize durma...!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turkish Şeytan Muharebesi ..!

AnasayfaHoşgeldinizLatest imagesKayıt OlGiriş yapZiyaretçi Defteri
Sohbet | Forum

Marmara'da Deprem !

2 posters
YazarMesaj
BLaKo
Admin
Admin
BLaKo

Rep : 13813

Kişi sayfası
Nedesen Az Puanlaması:
Marmara'da Deprem ! Left_bar_bleue0/0Marmara'da Deprem ! Empty_bar_bleue  (0/0)

Marmara'da Deprem ! Empty
MesajKonu: Marmara'da Deprem !   Marmara'da Deprem ! Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 6:48 pm

Arkadaşlar,marmara bölgesinde olanlar(sakarya'da dahil) dün akşam 20.00 civarı marmara bölgesinde 5 saniye boyunca marmara denizinin 7.7 kilometre altından 4.4 şiddetinde bir deprem oldu,bende dalgın dalgın pc ye bakıyordum,birden taaak taaak diye sesler çıktı,bir tane koli vardı dolabımın üstünde,o düştü,avize sallanıyordu,başım dönüyor gibiydi,odam yıkılıyordu resmen,neyse ki sadece 5 saniye sürdü,ama o da birşey,ve tam kesildiğinde dışarı çıktık, milletin sakinleşmesine doğru gittik eve, korkumdan zar zor uyudum,binalar su kaçırıyor,kazı yapıyorlardı,ve şunu da söyleyeyim,eve gittiğimde facebook'u açmıştım,ve bir de baktım! ana sayfa full deprem! sonra tv ye falan da baktım,her kanalda ama her kanalda MARMARA'DA DEPREM! Başlığı vardı! Yabancı kanallarda bile... İnşallah en büyüğü bu olur...
StaRKiLLéR
Admin
Admin
StaRKiLLéR

Rep : 704

Kişi sayfası
Nedesen Az Puanlaması:
Marmara'da Deprem ! Left_bar_bleue999999999/999999999Marmara'da Deprem ! Empty_bar_bleue  (999999999/999999999)

MesajKonu: Geri: Marmara'da Deprem !   Marmara'da Deprem ! Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 7:04 pm

8.8 çıkcak diyolar da inşallah çıkmaz ama dün ben de beyaz adam dan gelmişim kitabı açtım pc başına atladım bi baktım mönitor ve ben sallanıyoruz,ben başım dönüyor sandım bi baktım bağırıyolar,DEPREEEEEEMM!bide Florya'da yız,offfff
https://cehennemportal.yetkin-forum.com/
BLaKo
Admin
Admin
BLaKo

Kişi sayfası
Nedesen Az Puanlaması:

MesajKonu: Geri: Marmara'da Deprem !   Marmara'da Deprem ! Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 7:08 pm

IP adresinden bakınca haritadan Ankara'da bulunduğun gözüküyor...
8.8 olmaz bence,ama toprak ana'nın işi belli olmaz,nerden bilebiliriz... Değilmi?
StaRKiLLéR
Admin
Admin
StaRKiLLéR

Rep : 704

Kişi sayfası
Nedesen Az Puanlaması:
Marmara'da Deprem ! Left_bar_bleue999999999/999999999Marmara'da Deprem ! Empty_bar_bleue  (999999999/999999999)

MesajKonu: Geri: Marmara'da Deprem !   Marmara'da Deprem ! Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 7:11 pm

ben de IP adresimden baktım,Kocaeli gözüküyor ne iş?ben istanbul dayım ya dns mi değşlştrince olabilir mi?
https://cehennemportal.yetkin-forum.com/
BLaKo
Admin
Admin
BLaKo

Kişi sayfası
Nedesen Az Puanlaması:

MesajKonu: Geri: Marmara'da Deprem !   Marmara'da Deprem ! Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 7:15 pm

Bilmem ki,herhalde IP kontrol merkezinin navigasyonunda sorun var,bende ırak'ta falan çıkıyorum bazen xD

Marmara'da Deprem !
1 sayfadaki 1 sayfası