Cehennem Portal TFP - Tukish Şeytan Muharebesi ..!
Üye olmazsan çok şey kaçırırsın!
Hatta güzel kampanya varsa,adminliği de kaçırırsın!
E katıl bize durma...!
Üye olmazsan çok şey kaçırırsın!
Hatta güzel kampanya varsa,adminliği de kaçırırsın!
E katıl bize durma...!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turkish Şeytan Muharebesi ..!

AnasayfaHoşgeldinizLatest imagesKayıt OlGiriş yapZiyaretçi Defteri
Sohbet | Forum
Similar topics

Benden çok ilginç bilgiler :S

3 posters
YazarMesaj
BLaKo
Admin
Admin
BLaKo

Rep : 13813

Kişi sayfası
Nedesen Az Puanlaması:
Benden çok ilginç bilgiler :S Left_bar_bleue0/0Benden çok ilginç bilgiler :S Empty_bar_bleue  (0/0)

Benden çok ilginç bilgiler :S Empty
MesajKonu: Benden çok ilginç bilgiler :S   Benden çok ilginç bilgiler :S Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 6:21 pm

Bir devekuşunun gözü beyninden büyüktür.

Bir hamamböceği kafası koptuktan sonra açlıktan ölmeden dokuz gün yaşayabiliyor.

Bir insan yaşamı boyunca iki yüzme havuzunu dolduracak kadar tükürük salgılar. (çok az bence)

Bir karınca kendi ağırlığının elli kati ağırlığı kaldırabilir. (denedim olmadı,üstüne kalem koydum,ezildi :hahaha: )

Bir timsahın gözlerinin arasındaki mesafe, ayaklarının büyüklüğüne eşittir.

Birinin yüzünü hatırlamak için beynin sağ tarafı kullanılır.

Bukalemunların dilleri, vücutlarından iki kat daha uzundur.

Dünyada insan başına düşen karınca sayısı bir milyondur. (dünya insan nüfusu 6 milyardır,yani karıncaya göre hesaplarsak karıncaların ortalama nüfusu 6.000.000.000.00'dir :O )

Eğer Barbie gerçekten yaşasaydı vücut ölçüleri 97–72 82 cm olacaktı. (ne alaka şimdi Very Happy )

Eiffel Kulesi’nin tepesine çıkana kadar 1792 basamak vardır. (az sanki,eiffel kulesi devasa birşey...)

Gecen 3500 yılın, sadece 230 yılı barış içinde yaşanmıştır. (3500 derken milat'tan önceyi de sayıyor)

Gözleri açık tutarak hapşırmak imkânsızdır. (ben nasıl yapıyorum o zaman Very Happy )

Gözlerimiz hiçbir zaman büyümez. Ama burnumuz ve kulaklarımızın büyümesi asla sona ermez.

Hapşırdığınız zaman, kalbiniz de dâhil olmak üzere bütün vücut fonksiyonlarınız bir an için durur. (düşünün,hapşırığınızı tuttuğunuz zaman ne olabilir? felç,kalp krizi vb. çeşitli şeylere neden olabiliyor ...)

Hapşırırken Burnu ya da Ağzı Kapamak, Felce Neden Oluyor. (çok önemli bir ayrıntı ... )

Her 25 kişiden biri astım hastasıdır. (ki ben de astım hastasıyım)

İnsan beyninin % 80’i sudur.

İnsan beyninin ortalama ağırlığı 1.3kg’dır. (kafam çok güçlüymüş,neleri kaldırıyor Very Happy )

İnsanlar beyinlerinin sadece %10’unu kullanırlar. (%100'ünü kullansak neler yaparız acep Very Happy )

İnsanlar yaşamları boyunca altı filin ağırlığına eşit miktarda yiyecek tüketiyorlar. (çok çok çok çok çok ama çok az... )

Kelebekler ayaklarıyla tat alırlar.

Kıta isimlerinin hepsi ayni harfle başlayıp ayni harfle biter.

Marilyn Monroe’nun altı ayak parmağı vardı.

Ortalama bir buzdağının ağırlığı 20 milyon ton.

Ortalama bir pire, kendi büyüklüğünün 150 katı yüksekliğe zıplayabiliyor. Bu oranı tutturmak için bir insanin yaklaşık 30 metre zıplaması gerekli.

Sığırların dört tane midesi vardır.

Sineklerin beş gözü vardır.

Sümüklüböceklerin dört tane burnu vardır.

Tarantulalar iki bucuk yıl yiyeceksiz yaşayabilirler.

Yarım kilo bal yapabilmek için arılar iki milyondan fazla çiçekten bitki özü toplamak zorundadırlar.

Yunuslar bir gözleri açık uyurlar.

Zürafaların ses telleri yoktur.
BLaKo
Admin
Admin
BLaKo

Kişi sayfası
Nedesen Az Puanlaması:
Benden çok ilginç bilgiler :S Left_bar_bleue0/0Benden çok ilginç bilgiler :S Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Benden çok ilginç bilgiler :S   Benden çok ilginç bilgiler :S Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 6:23 pm

Bulabileceğim en ilginç bilgileri ''tek tek'' kopyala+yapıştır yaparak ve içlerindeki hataları düzelterek yayınladım....(bu arada yanlarındaki parantezleri de ben yazdım)
Kesinlikle tamamını okumanız lazım,gerçekten çok ilgin :O
StaRKiLLéR
Admin
Admin
StaRKiLLéR

Rep : 704

Kişi sayfası
Nedesen Az Puanlaması:
Benden çok ilginç bilgiler :S Left_bar_bleue999999999/999999999Benden çok ilginç bilgiler :S Empty_bar_bleue  (999999999/999999999)

MesajKonu: Geri: Benden çok ilginç bilgiler :S   Benden çok ilginç bilgiler :S Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 9:14 pm

evet çok güzel ama niye yine adını değiştirdin ki?
https://cehennemportal.yetkin-forum.com/
BLaKo
Admin
Admin
BLaKo

Kişi sayfası
Nedesen Az Puanlaması:

MesajKonu: Geri: Benden çok ilginç bilgiler :S   Benden çok ilginç bilgiler :S Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 11:16 pm

Yine daha önce de olduğu gibi sıkıldım eski nickimden...
Ama bunun bayağı bir süre duracağından eminim :-)))
StaRKiLLéR
Admin
Admin
StaRKiLLéR

Kişi sayfası
Nedesen Az Puanlaması:
Benden çok ilginç bilgiler :S Left_bar_bleue999999999/999999999Benden çok ilginç bilgiler :S Empty_bar_bleue  (999999999/999999999)

MesajKonu: Geri: Benden çok ilginç bilgiler :S   Benden çok ilginç bilgiler :S Icon_minitimePaz Eyl. 26, 2010 9:01 am

ben büyük ihtimalle bi daha değiştirmem en azından üye yağmuru olana kadar Very Happy
RageStar
Onursal
Onursal
RageStar

Rep : 0

MesajKonu: Geri: Benden çok ilginç bilgiler :S   Benden çok ilginç bilgiler :S Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 4:26 pm

ilginç Very Happy
StaRKiLLéR
Admin
Admin
StaRKiLLéR

Kişi sayfası
Nedesen Az Puanlaması:

MesajKonu: Geri: Benden çok ilginç bilgiler :S   Benden çok ilginç bilgiler :S Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 4:30 pm

senin tipin ilginç Very Happy
RageStar
Onursal
Onursal
RageStar

Rep : 0

MesajKonu: Geri: Benden çok ilginç bilgiler :S   Benden çok ilginç bilgiler :S Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 4:35 pm

o da doğru xD
BLaKo
Admin
Admin
BLaKo

Kişi sayfası
Nedesen Az Puanlaması:

MesajKonu: Geri: Benden çok ilginç bilgiler :S   Benden çok ilginç bilgiler :S Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 6:37 pm

Develeri gözü beyinlerinden büyüktür xD
StaRKiLLéR
Admin
Admin
StaRKiLLéR

Kişi sayfası
Nedesen Az Puanlaması:

MesajKonu: Geri: Benden çok ilginç bilgiler :S   Benden çok ilginç bilgiler :S Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 8:40 am

tipin derken avatarından bahsettim Wink
BLaKo
Admin
Admin
BLaKo

Kişi sayfası
Nedesen Az Puanlaması:

MesajKonu: Geri: Benden çok ilginç bilgiler :S   Benden çok ilginç bilgiler :S Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 1:10 pm

Ya star sen mesaj yazarken san ki pazaryeri açılıyo o kadar şey var ki xD
StaRKiLLéR
Admin
Admin
StaRKiLLéR

Kişi sayfası
Nedesen Az Puanlaması:

MesajKonu: Geri: Benden çok ilginç bilgiler :S   Benden çok ilginç bilgiler :S Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 4:38 pm

ANLAMADIM__________?HALO
BLaKo
Admin
Admin
BLaKo

Kişi sayfası
Nedesen Az Puanlaması:

MesajKonu: Geri: Benden çok ilginç bilgiler :S   Benden çok ilginç bilgiler :S Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 7:29 pm

Neyini anlamadin? BALO!

Benden çok ilginç bilgiler :S
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlginç Bilgiler